13 Nisan 2015

TTNET Port!

12.2014 tarihinde Beylikdüzü Kahveci Mah. Sinden 1 km aşağısındaki Gürpınar mahallesine taşındım. 10.2013 tarihinde yapımı biten 55 dairelik sitemize Telekom altyapısı yoktu. Beylikdüzü Telekom Müdürlüğündeki 1 aylık uğraşlarımız sonucu 01.2015' te altyapı geldi ve kutu takıldı. Hemen Superonline'a başvurdum. 1 ay bekledim fakat altyapı yetersizliğinden dolayı internet bağlayamadılar. 02.2015' te Vodafone nete başvurdum onda da sonuç aynı. 03.2015' te TTNET'e başvurdum onda da durum aynı. Sonuç, meğer Gürpınar santralinde boş port yokmuş. Beylikdüzü planlama ise iptal edenlerin "Portlarını" yeni başvurulara veriyorlarmış. Bana sıra birkaç aya gelirmiş! Kaç lira bir "Port"?

Evren 91 Okunma

Cevaplar

 • Evren 19 Temmuz 2015

  7 ay oldu hala degisen hiçbir şey yok. Kamboçyada olsam şimdiye dek bağlarlardi interneti. Diyecek hiçbir şey bulamıyorum gerçekten yazıklar olsun.

 • Evren 16 Nisan 2015

  ttnet'ten aradılar. Özetlersek yapacakları hiç bir şey yokmuş. Türk Telekom un santralini büyütmesi gerekiyormuş! İyide bu benim problemim mi? her gün sayısız bina yapılıyor Beylikdüzüne görmüyor musunuz? Ne kadar bina o kadar talep. Neden bunu öngörüp gereken hazırlığınızı yapmazsınız? (gerçi bizde önce şehir kurulur sonra altyapısı ve yolu yapılır ayrı konu) İşiniz bu değil mi sizin? Ben bunu biliyorumda sizin mühendisleriniz, şefleriniz, müdürleriniz nasıl bilmez? Gerçekten ciddiyetsiz ve umursamaz bir kurum. Böyle bir muameleyi millet olarak hak etmiyoruz. Gerçekten yazıklar olsun. Diyecek kelime bulamıyorum. Şimdi asıl suçlu Türk Telekom u şikayet edeceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön