20 Şubat 2015

TTNET Playstore'dan Oyun İndirme, Adil Kullanım Kotası.

TTNET Playstore'dan aldığım oyunları yasal bir şekilde indirmeme rağmen adil kullanım kotama işliyor şuan da bildiğiniz gibi oyunlar en az 20-30 GB ben 2-3 oyun alınca kotam doluyor sadece yasal indirmeler yapan biri için hiç adil olmayan bu kotam dolduktan sonra online oyunlarda ping (gecikme) sorunu yaşıyorum.

Kullandığımın hattın yoğun olduğunu düşünmüyorum bu yüzden paket değişimi yapılmadan değişimini istiyorum. Bir öğrenci olarak ayda 200+ lira adil kullanım kotasız internete verirsem aç kalırım çünkü. Adil kullanımın parayla satın alınabilmesi de çok gülünç ayrıca. Sorunumun derhal çözülmesini istiyorum aksi takdirde aboneliğimi iptal ettirmek zorunda kalacağım.

Süleyman 598 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Süleyman20 Şubat 2015

    An itibariyle aranmış olup hiçbir işlem yapılamayacağından bahsettiler her zamanki TTNET olduğu için şaşırmadım fakat gerçekten sorunumun çözümünü istiyorum adaletin a sinin olmadığı bi ülkede parayla adil kullanım kotası kaldırılabiliyor ise bunun adilliği neresinde sorunumun çözülmesini talep ediyorum rahatsız olduğum sürecede her turlu kanaldan rahatsız etmeye hazırım

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön