07 Ocak 2015

TTNET Playstore Satın Almadığım Ürünü Faturama Yansıtmış.

06 Ağustos 2014 tarihinde saat 09:09 itibari ile bilgim ve onayım dışında, TTNET ortak tabanlı ‘’Playstore’’ adlı internet oyun sitesi üzerinden Gamesultan.com sitesinde kullanılmak üzere ''G-cash'' olarak adlandırılan yüksek meblağlar karşılığında sanal para alınmış olup 428 lira artı 65 liralık borç tutarları faturama taksitler halinde yansıtılmıştır.

İlgili hizmet tarafımca satın alınmamış olup bunu TTNET'e defalarca bildirmeme rağmen her seferinde işlemin tek şifre üzerinden gerçekleştiği ve ücret iadesinin yapılamayacağı bildirilmektedir. Satın almadığım bir ürünün parasını Eylül ayından beri ödemekteyim ve ilgili tarihten beri sürekli itiraz etmeme rağmen hep aynı cevabı almaktayım.

İbrahim 251 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim 08 Ocak 2015

  Standart cevaplar; tek şifre üzerinden alındığı için ücret iadesi yapılamamaktadır. İyi de ben almadım diyorum bunu, kaldı ki bu yaptığınız 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna da aykırı. Satın almadığım halde alındı gösterip geri iade etmek istediğim ürünün hiç bir bahane olmadan iadesi neden yapılamamaktadır? Çözüm ile ilgili hiçbir gelişme yok.

 • İbrahim 08 Ocak 2015

  standart cevaplar,hiç bir çözüm yok.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön