11 Ağustos 2015

TTNET Playstore Mağduriyeti.

15 Temmuz 2015`te TTNET'ten aranılarak, bölgenizdeki altyapı çalışmaları nedeniyle kesintiler yaşanabileceğini ve bu geçici rahatsızlıktan dolayı faturanın 2 ay dondurulacağını, bunun için telefonuma gönderecekleri SMS onay kodlarını söylememi istediler. Maalesef onay verdim. Meğer faturama eklenmek üzere 12 taksitle 498. TL Playstore oyun satışı yapılmış. Arayan numara "2124440375". TTNET'in numarasının aynısı fakat başına "212" eklenmiş hali. Şikayetimi bildirdim, fakat olumsuz cevap aldım. TTNET neden olduğu tüketici ihlali karşısında yeterli önlem almadığından böyle bir mağduriyete fırsat vermesi hasebiyle söz konusu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Yıldırım 203 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön