TTNET Playstore Mağduriyeti.

Yıldırım Cemil Y. |

15 Temmuz 2015`te TTNET'ten aranılarak, bölgenizdeki altyapı çalışmaları nedeniyle kesintiler yaşanabileceğini ve bu geçici rahatsızlıktan dolayı faturanın 2 ay dondurulacağını, bunun için telefonuma gönderecekleri SMS onay kodlarını söylememi istediler. Maalesef onay verdim. Meğer faturama eklenmek üzere 12 taksitle 498. TL Playstore oyun satışı yapılmış. Arayan numara "2124440375". TTNET'in numarasının aynısı fakat başına "212" eklenmiş hali. Şikayetimi bildirdim, fakat olumsuz cevap aldım. TTNET neden olduğu tüketici ihlali karşısında yeterli önlem almadığından böyle bir mağduriyete fırsat vermesi hasebiyle söz konusu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  16:50

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 11 Ağustos
  10:43

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.