29 Ocak 2016

TTNET Playstore Haksız Ücretlendirme.

TTNET Playstore' dan adıma oyun sipariş edilmiş, bunu e posta kutumdaki 10-15 adet mail den öğrendim. Maille aktivasyon kodları falan var, fakat benim oyunla ilgim alakam yok. Müşteri hizmetlerini aradım ve şikayet kaydı oluşturuldu.

Az değil, 39 ile 90 TL arasında değişik miktarlar, bir emekli için 1000-1500 TL tutar sanırım. İp numaram belli konunun uzmanı TTNET, araştırsınlar baksınlar? Yaklaşık 15 yıldır internet hizmetini TTNET' ten alıyorum, bağlantımı böylemi koruyacak TTNET? Yardım ve çözüm bekliyorum.

Uğur 114 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 29 Ocak 2016

    Araştırmalarım sonucu varlığından dahi haberdar olmadığım tekşifre kullanılarak oyun indirilmiş, tek şifre oluşturmak için hiçbir işlem yapmamama rağmen, nasıl yapıldıysa adıma şifre oluşturularak ve bu şifre kullanılarak TTNET'in oyun sitesi playstore'dan oyun indirilmiş ve aktivasyon kodu istenmiş. Ve bunun ücreti TTNET faturama yansıtılıyormuş. Yeterli güvenlik sağlanmadan direk faturama yansıtılan böyle bir oyun pazarlama nasıl olur? Mış-muş, sonuçta bir çok şikayet var. Anladımki tek mağdur ben değilim. Bekliyoruz bakalım ne olacak?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön