11 Mayıs 2015

TTNET Plays Store Üzerinden Yanıltıldık!

1- TTNET güvenlik açıkları yoluyla yeni bir yanıltıcılık şekli son günlerde türemiş durumdadır, bilmem farkında misiniz?
2-Başıma gelince ve tüketici şikayetlerini okuyunca durumu anladım.
3- Bu durumdan gelir elde ettiğinizi düşünmek istemiyorum, bu durum güvenlik açığından kaynaklanmıştır düşüncesindeyim şimdilik.
4- Her ay 49 lira olan faturamın 90.25 TL olması dikkatimi çekmiştir ve abone merkeziniz ile yapılan görüşmelerde 12 ay taksitle 500 TL karşılığı oyun satın aldığım söylenmiştir. Böyle bir oyun satın alma kesinlikle olmamıştır.

Mustafa 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 11.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön