TTNET Ping Ve Yavaşlama Sorunu!

Emrecan Y. |

Daha önce de TTNET'i defalarca şikayet etmeme rağmen sorunum düzelmedi. 1 senedir oyunlarda ping'im 300-400 ve son 1 haftadır ping 250-300-400 arası. Sayenizde ne oyun oynayabiliyorum ne de bir şey yapabiliyorum. Defalarca aramama rağmen müşteri hizmetlerindeki amirle görüşmeme rağmen çözülmedi. Ana merkezi aradım beni müşteri hizmetlerine yönlendirdi müdürle görüşmek istiyorum dememe rağmen. Hız değerlerim hiçbir zaman 5 MB üstüne de çıkmamıştır. Artık ya bu sorunu çözün yada Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Ulaştırma Bakanlığına mail yollayacağım ve üyeliğimi iptal ettireceğim!

Etiketler :

Bağlantı Hızı İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  13:00

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Emrecan Y.
  09 Temmuz
  16:37

  Hala ne bi dönüş ne de bir mesaj var ilgi ve alaka ttnette sıfır!

 • 09 Temmuz
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.