27 Mart 2013

Ttnet Ping ve Bağlantı Hızı Sorunu!

Uzun zamandır pingimde olağanüstü bir dalgalanma var. 1-2 dk da bir 400-500 lere çıkıyor. Haliyle oyunlarda çok fazla can sıkıyor. Ayrıca son zamanlarda hızda da aşırı bir düşme yaşıyorum. Video izlenmiyor. Hız testi yaptığımda değerler bazen normal (normal çıktığında da video izlenmiyor), bazen çok düşük çıkıyor.

Herhalde civardaki bir çalışma ile ilgili falan sanıp aldırmamıştım ama artık iyice canımı sıkmaya başladı. Artık sabit bir ping istiyorum.

Mahmut 91 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut04 Nisan 2013

  Hiçbir bilgilendirme ya da cevap gelmedi. Yazık...

 • Mahmut30 Mart 2013

  Halâ bir açıklama bekliyorum

 • Mahmut29 Mart 2013

  İlgili bilgilendirme ne yazık ki halen gelen kutumda bulunmamaktadır. Beklemedeyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön