12 Şubat 2014

TTNET Ping Sorunu Yaşıyorum!

Artık bu firmayı arayıp, aynı sorunları söylemekten ve aynı cevapları almaktan bıktım. Modeli resetlemekten başka bildikleri hiçbir şey yok! Daha ping nedir, latency nedir, paket kaybı nedir bilmeyen insanlar, benim sorunumu nasıl çözecekler?

Her akşam saat 1-2 ye kadar, İngiltere'de ki bir servera 500 ms ping alıyorum. Google'a ping neredeyse 100 ms. Bıktım artık bu firmanın bana yaşattığı sıkıntılardan. Bir an önce çaresini bulmazlarsa taahhüt falan dinlemeyip, iptal ettireceğim.

Hakem heyetine gerekli başvuruyu da yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın! Ayrıca her zamanki gibi; gerekli bilgilendirme yapılmıştır diyerek insanları yanıltmayın. Hiçbir bilgilendirme yapılmadı geçen sefer!

Ercan 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön