31 Aralık 2013

TTNET Ping Sorunu Yaşıyorum!

Bende son 2 aydır aydır. Ping problemim var. 444 0 375 i kaç kere aradım ve hep bana aynı şeyi yaptırdılar ; DNS değiştirdiler. TTNET müşteri hizmetleri çalışanları zaten ping in ne olduğunu bilmiyorlar.

Ping sorun var diyorum , hız sorununuz yok gözüküyor diye cevap veriyorlar. Ping ne demek biliyor musunuz diyorum cevap veremiyorlar .
En az 3 - 4 kere bununla ilgili rapor bildirdim ve sadece 1 inde bana dönüldü onda da sorunum geçici olarak çözüldü .( 1 hafta)

Ant 147 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön