TTNET Ping Sorunu!

Abdullah Ç. |

İnternet hızım bana vaat ettiklerinden daha düşük. Fakat asıl problem pingin yüksek olması. Arayıp şikayetimi bildirince sorunun modem ya da PC ile ilgili olduğunu, format atın bilgisayarcı çağırın gibi saçma çözümler öneriyorlar, sorunun kendilerinde olmadığını söylüyorlar. Farklı modemle denedim bina girişindeki kutudan denedim farklı PC'den denedim sonuç hep aynı. Ping testleri sonucunda ve oyunlarda ping değerim 700 800'den aşağıya inmiyor. Lütfen ilgilenecek iseniz arayan kişi bana modemin ışığı yanıyor diye sormasın. Modemin fast moda alınmasını istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Ç.
  17 Kasım
  14:31

  Hiç bişeyin çözüldüğü yok teknik destek geldi Splitterı değiştirin dedi gitti. Splitterı yenilettim yeni modem aldım hala 10dkda bi internet kopuyor. 10 15 saniye içerisinde geri geliyor fakat sürekli böyle kopması zaten benm için asıl sıkıntı, istersen 2 saniyede geri gelsin önemi yok. Tekrar telefonla aradım kopma görmediklerini söylediler sağ olsunlar modeme de bir reset attılar sanki reset atınca ne oluyorsa. Sorun hala devam ediyor neyden kaynaklıdır ben bilemem ama illallah ettim aboneliğimi kapattırmaktan başka çözüm kalmadı.

 • 17 Ağustos
  11:16

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 14 Ağustos
  11:39

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.