25 Aralık 2014

TTNET Ping Sorunu!

Yaklaşık 1 haftadır ping sorunu yaşıyorum. 800 MS ping süresi gördüm. Ben internete Zimbabve'den bağlanmıyorum arkadaşlar. Türkiye'den bağlanıyorum. Hani şu metropol şehri İstanbul'dan...

TTNET'in online işlem merkezinden şikayet talebi oluşturmaya çalışıyorum yine 1 haftadır ama üzgünüz şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz gibi hatalar alıyorum. Yani aslında hata değil o kadar şikayet var ki mecburen kaçıyorlar. Hız testi yapıyorum indirme hızı 3,50 MPS de ama ping 800 MS 16 MPS'e kadar hız deniliyor ama ben hiç 6 MPS'in üstüne çıktığını görmedim! Ping sorununun ve hız sorununun çözülmesini istiyorum.

Ali 164 Okunma

Cevaplar

  • Ali 26 Aralık 2014

    Sorun çözülmemiştir. TTNET bu sefer personellerini bilgilendirmiş, bana ping'in ne olduğunu anlatıyor. Bizleri geri zekalı zannediyorlar herhalde? Sözleşmem 2. ayın 6'sında bitiyormuş. Bende sizin benimle dalga geçtiğiniz gibi Superonline'e geçeceğim!

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön