22 Ocak 2014

TTNET Ping Sorunu

Size önceden gönderdiğim pingle ilgili bir şikayetim vardı. Bu şikayete verdiğiniz cevaptan memnun kalmadım ve yeni bir şikayet yazıyorum. Altyapınızda sorun olduğunu düşünüyorum. Akşamları büyük ihtimal prime time olmasından dolayı pingim 300e kadar çıkıyor ancak sabah 7 akşam öğleden sonra 3 arası hiçbir sorun yok. Maalesef işimin çoğunu akşamları halletmem gerekiyor ve bu yüksek ping istediklerimi yapmamı engelliyor.

Siz bana istediğim cevabı vermemişsiniz. Ben sorunun sizden kaynaklandığını düşünüyorum ancak sorun sizden kaynaklanmıyorsa ve düzeltemiyorsanız direk şirketi değiştireceğim çünkü bu pingle gerekeni yapamam.

Sorun sizden kaynaklanıyorsa da lütfen düzeltin ve düzgün bir bilgi verin.

Ege 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön