15 Mayıs 2013

Ttnet Ping ,Adil Kullanım ve Hız!

Öncelikle bu benim ikinci şikayetim. İlk şikayetimden sonra 1 ay internetimden verim aldığımı söyleyebilirim. İndirme hızım yükselmişti ve ping'im düşmüştü. Fakat son 2 haftadır yaptığım hız testlerinde ping'im 520 ms'yi,indirme hızımda en fazla 4 mbps'i buluyor. Modeme reset attığımda ping 500 ms'ye düşerken indirme hızım her gün değişiyor. Tarifemdeki akk 50 gb olmakla birlikte her ay 50 gb'ı geçmiyorum. Akk'yı aşmadığım halde internet hızımın her ay 3mbps'e düşmesi beni kızdırıyor.

Pingimin azaltılmasını,internet hızımın yükselmesini,adil kullanımı geçmeden adil kullanım kuralının uygulanmamasını istiyorum. Hattımın kontrol edilmesini istiyorum.

Alp 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön