23 Eylül 2013

TTNET Personelinin Dikkatsizliği Sonucu Zarara Uğradım!

TTNET'in Bahçelievler İstanbul şubesine gönderdiğim yazılı şikayet mektubundan iade taahhütlü olmasına rağmen cevap gelmedi. 1 hafta daha bekleyip ondan sonra ilk önce tüketici hakem heyetine oradan da tüketici mahkemesine gideceğim.

Buradan yapmış olduğum başvuruya ise olumlu yada olumsuz cevap gelmemiş beni aramışlar fakat ulaşamamışlar. Bir daha başvurumu yeniliyorum personelin yapmış olduğu hatadan dolayı maddi zarara uğradım. İlgililerden bu konuyla ilgilenmelerini rica ederim.

Benim elimde imzalı iptal formum var 2 kerede kapatmak için başvurdum ikisi de kapanmamış firmayı suçlamıyorum ama personelin dikkatsiz ilgisiz çalışması sonucu bu olay olmuştur paramın iadesini talep ediyorum cevap bekliyorum.

Orhanismail 59 Okunma

Cevaplar

  • Orhanismail01 Ekim 2013

    ben dıyorum kı benım hesabımı 2.ci kere kapatın dememe rağmen kapatmamışsınız onlar bana sözlü olarak yapılan başvuru ile ilgili inceleme yapamıyoruz dıyorlar pekı ozaman 3.cü kere gıttığimde neden bana kapatma evrakı doldurtmadı fırmanız ve hesabımı kapattı kapatma formu neden yok bunu açıklayınız evrak doldurmadan neden kapatıyor benim hesabımı şikayette bulununca evrak yok dıyorsunuz nasıl anlayalım dıyorsunuz ozaman kapatıldığını nasıl anlıyorsunuz evrak yokken bu fırma benım haklı olduğumu kabul etmıyor bende tüketıcı hakem heyetıne ordandan mahkemeye başvuracağım başka yolu yok herhalde bunun

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön