02 Eylül 2013

TTNET Personeli İşini Yapmıyor!

Telefonumda Çevir sesi olmaması ile ilgili bir arıza vardı. Bu sorunla bugün ilgilendiler. Fakat sözde tamir ettikleri kabloların uçlarına bant yapıştırarak birbirlerine bağladılar. Kabloların uçlarına sonlandırma işlemi yapmadılar.

Normal şartlarda RJ-11 Jak çakılması gerekmekte bu uçlara. Bu işlemin yapılmasını istediğimde ise RJ-11 Jak'ın benim evimde bulunması gerektiğini söylediler. Kaç kişinin evinde RJ-11 Jaklardan var? Kaçımızın evinde o RJ-11 'i kabloya çakmak için kullanılan makinelerden var? Üstüne üstelik TTNET çağrı merkezi personeline telefonda defalarca söyledim, bu işlem yapılsın diye. Kablo bantlamaya üstüne üstelik, 50 TL fiyat biçtiler.

Gürkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön