02 Eylül 2013

TTNET Personel Yanlış Bilgi Verdi!

Biz hızlı diye ile TTNET'e geçme kararı verdik, fakat hızımız kesinlikle yeterli seviyede değildi. Ayrıca Laptop neredeyse çekmiyordu (evden başka noktalarda tama yakın çekiyor) başka bir sorunumuz olduğunda TTNET servisinden bir eleman geldi, biz hız konusunu da sorunca fiber internete geçersek sorunumuzun çözüleceğini söyledi ve bizim fiber hattımız olduğu için bedava vereceklerini söyledi.

Bizi genel müdürlüğe yönledirdi gittiğimizde modem için 144 lira ödememiz gereceğini anlattı. Biz bedava beklerden bu ücreti görünce şaşırdık ama yeter ki İnternet'imiz hızlı olsun dedik. Bağlayınca hiç bir fark gözlemleyemedik. Ayrıca 144 lira cabası biz mağduriyetimiz acilen giderilmesini istiyoruz.

İbrahim 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön