07 Şubat 2014

TTNET Personel Hatasını Bana Yükledi

Ekim ayında üzerime kayıtlı TTNET internet bağlantımı ekim ayında iptal ettim. İptal öncesi borç sorgulamamda yok denildi. Çalışanın hatası nedeni benim suçum olmamalı. M.t şikayetimde sözlü sorgulama denildi haksız çıkarıldım.

Şeref 45 Okunma

Cevaplar

  • Şeref 29 Ocak 2016

    Üzerinden yıllar geçti gerekli bildirimi aktarıyorum "bu borcu ödemek zorundasınız. (nokta) " arkadaş ben o borcu hala ödemedim ödemeyeceğim. Gelin alın. Cep telefonu hattı kapatırken bile uyarı yapılıyor hattınıza ait borç var önce ödeyin diye. Sizin çalışanınız bana borcunuz yok der sonra 1 yıl geçince bana haciz uyarısı gelirse ben tek kuruş ödemem!

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön