07 Ağustos 2013

TTNET Personel Davranışı Hiç Hoş Değil!

06. 08. 2013 tarihinde saat 14. 35'te TTNET müşteri hizmetlerini aradım. İki yıldır süregelen arıza kayıtlarımın giderilmediği için tekrar bilgi almak istedim. N*** adlı bir müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede çok sakin bir ses tonu ile konuşmaya çalıştım. Oysaki mağdur durumda olan ve bir açıklama bekleyen bir müşteri olarak N** hanımın emrivaki konuşması ve bir an önce müşteriyi nasıl başımdan atarım düşüncesi beni çok rahatsız etti. Oldukça rahatsız edici bir görüşme idi. Lütfen personellerinizi seçerken daha dikkatli olmaya gayret edin ve N** hakkında gerekli uyarıların yapılmasını talep ediyorum.

Emrah 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön