21 Aralık 2013

TTNET Parsını Aldığı Hizmeti Veremiyor!

Yaklaşık 1 ay önce otelimizde müşterilerimize daha iyi hizmet vermek adına kullanıma açık Wi-Fi hizmetimizi 8 Mbit sınırsız olarak yükselttik. O tarihten itibaren faturamızı 123 TL'ye yükselten TTNet ne hikmetse hızımızı güncellemedi.

Fatura tutarımızı özenle yükselten TTNet, onlarca kez arıza kaydı bırakmamıza rağmen tarafımıza hiçbir şekilde geri dönüş yapmamış konuyla ilgilenmemiştir. Konumumuz itibari ile 8 Mbit hizmeti sağlıklı bir şekilde alabileceğimiz, müşteri hizmetleri tarafından yükseltme talebi aşamasında bizlere bildirilmiştir. Yüksek fatura ödeyip yavaş hıza mahkum edilerek otelimizde maddi manevi zarara uğruyor, müşteri kaybı yaşıyoruz. TTNet acilen konuyla ilgilenmelidir...

Onur 69 Okunma

Cevaplar

 • Onur 29 Aralık 2013

  Konuyla ilgili TTNet tarafından hiçbir geri dönüş sağlanmamıştır. Buraya cevap yazıp konuyu geçiştirmek çözüm değil.

 • Onur 23 Aralık 2013

  Problem devam ediyor, TTNet herhangi bir geri dönüş ve çözüm sağlamış değil...

 • Onur 22 Aralık 2013

  Konuyla ilgili herhangi bir olumlu gelişme olmamıştır. Problem devam ediyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön