13 Nisan 2013

Ttnet Parayı Ödemiyor!

Bu TTNET ile uğraştığım kadar hiçbir şirket ya da kurum ile uğraşmadım hayatımda.Hikayemi anlatmaya başlayayım: Şimdiye kadar yalın internet nakil konusunda uzun süren bağlantı sorunları yaşadım.Hadi olur dedim. Hizmet almadığım süreler için para talep etmedim.Son nakil başvurumda 22 Eylül 2012'den 22 Ekim 2012'ye kadar hizmet alamadım.

Kullanamadığım sürenin bana geri ödenmesi için başvuruda bulundum.Bulunmaz olaydım. Yukarıdaki tarihten itibaren TTNET bana parayı geri ödeyeceğini taahhüt etmesine rağmen gelecek ay diyerek bu aya kadar geçiştirdiler. Takdiri size bırakıyorum. Söz konusu para ödemesi olunca müşteri memnuniyeti diye birşey kalmıyor. Tabi para herşeyden önemli bu kurumlar için.

Özgür 363 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön