31 Ekim 2014

TTNET Parasını Verip de Giremediğimiz Vitamin.

TTNET Vitamine üye olduk fakat site çoğu zaman açılmıyor, yoğunluktan dolayı hizmet verilmiyormuş. Yok böyle fiyasko,birde bu siteye para alıyorlar. Şu TTNET sadece para almayı iyi biliyor hizmet konusunda yetersiz bir şirket, bana 6-7 yıl önce bina girişindeki telefon kutusunun değiştirileceğine dair söz verdiler, bu yüzden İnternet hızımız fiyasko durumda,7 yıl oldu hala bekliyoruz.

Rıdvan 191 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön