13 Mayıs 2014

TTNET Paramı İade Etmiyorlar.

Ben şikayet etmekten usandım ama bu kurumda bir gram ilerleme yok. Ben size olayı kısaca anlatayım, kasım ayında nakil işlemi için bu kuruma baya kızdım ve kontrat yaptığım için bekledim kontratımın günü dolunca da bu kurumdan D-Smart'a geçtim.

Olay bundan sonra başladı benden kullanmadığım ayın parasını tahsil eden bu firma tarafıma para iadenizi telefonla dedi aradım 15 dakikada bağlandıktan sonra sistemimiz çalışmıyor dedi, gel de kızma bayiye git dedi gittik oda bölge bayisine git biz veremiyoruz, sadece para alıyoruz dedi, ben buradan sormam mı para almak için köydeki marketçiyi bile bayi yaptığınız yerde parayı geri ödemek için insan 50 kilometre gönderilir mi?

Ortaca 127 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön