21 Aralık 2013

TTNET Paramı İade Etmiyor!

18612***** hizmet numarasıyla aldığım Ttnet hizmetini kapattırdım. Fakat son dönem faturamı 20 TL fazla kestiler. Bunu şikayetvar.com aracılığıyla düzeltip 87 TL olan faturamı 67 TL'ye indirdim. Daha sonrada 67 TL olan borcumu ödedim. Kredi kartı hesap özetimi incelerken aynı zamanda 87 TL daha extra çekildiğini gördüm. Konuyu Ttnet'e bildirdim fakat ne beni aradılar ne de konuyla ilgilendiler. 1 haftadır her gün şikayetiniz incelenmektedir diye sms atıyorlar fakat ilgilenen kimse yok. Ttnet her zaman yaptığı gibi müşterisini mağdur ediyor.

Taner 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön