22 Ocak 2014

TTNET Para İadesini Bir Türlü Yapmıyor

Dün tarafıma ulaşıldı yanlış tahsilatın ödeneceğine dair. Bugün gittiğimde 1 hafta mutabakat süresinin olduğunu bildirdiler. Dün telefonda görüştüğüm kişi bana paramı hemen alabileceğimi söylemişti. Bir aydır şikayet etmeme rağmen paranın henüz dün işleme alındığını bildirdiler. Gittiğim Şişli Türk Telekom önce 1 ay sonra alabileceğimi söyledi. Sonra 1 hafta denildi.

Ücret tahsilinde kimsenin sorgulamadan aldığı paranın iadesi haftalar aylar sürüyor.

Merve 67 Okunma

Cevaplar

  • Merve 29 Ocak 2014

    Mütabakat tamamlanıp tamamlanmadığıyla alakalı cevap beklemekteyim. Hala tarafıma telefon aracılığıyla geri dönülmesini beklemekteyim. Bu hata yüzünden 2 haftadır kapalı olan internetimin bedelini faturamdan düşülmesini talep ediyorum. Bu sorunlar yüzünden Ttnet kullanmayı artık düşünmüyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön