05 Şubat 2014

TTNET Para İadesi Yapılmadı!

Bilindiği gibi limitsiz İnternet faturaları önceden kesiliyor ve ay sonuna kadar kullanılan hizmetin ücreti alınıyor. Benim taahhüdüm 08/08/2013 tarihi ile bitti ve ben de yaklaşık olarak 15/08/2013 itibariyle kapattırdım ve İnternet formunu onayladığım anda internetim kesildi.

Ağustos faturasını ödemiş olduğumdan aradım benim sizde param kaldı diye onunla ilgili fatura düzenlemeleri yapılacak ve size dönülecek denildi. Onların sitesinden defalarca bu konuda yazmama rağmen ses seda çıkmadı.

O dönem için yatırdığım ücretin kullanmadığım kısmını talep ediyorum. Ayrıca sitelerinde bunu yazmama rağmen hiç dönmediler. Aboneliğim sürerken hemen cevap veriyorlardı ama şimdi hiç umursamıyorlar.

Mikail 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön