14 Mayıs 2013

Ttnet Para İadesi!

Önceki yazdığım şikayetimde yetkililer benimle irtibata geçti fazla fatura kesildiği gelen faturayı ödememem gerektiğini fatura yenilenecek düzeltilecek yeni haliyle en kısa sürede geleceğini gelen faturayı ödemem gerektiğini (mart ücreti düşüldükten sonra fatura yollayacaklarını ) söylediler fakat üstünden yaklaşık 1 ay geçti yeni fatura gelmeyince bankama otomatik ödeme talimatı vermiştim bankam ödemeyi gerçekleştirdi. Resmi bir yazı olmadığından eski faturayı ödemek zorunda kaldım.Aksi halde faiz işleyebilirdi. Yaptığım fazla ödemenin tarafıma ödenmesini istiyorum

Ayşe 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön