09 Eylül 2013

TTNET Paket Yanlışlığı Yaptı Hatayı Bana Yansıttı!

Nisan ayında TTNET Ofisinden Net6 paketine (22 TL) başvurdum. Kota mı kontrol ettiğimde limitsiz pakete kaydedildiğimi gördüm. TTNET'e bildirdim ve inceleyip döneceklerini söylediler. Hatalı işlem yaptıklarını ancak Net6 22 TL kampanyasının bitmesinden dolayı hatayı düzeltemediklerini belirtiler. Hatayı kendilerinin yaptığını Net6 22 TL paketini kullanamayacaksam üyeliğimin iptalini istedim. Bu durumu inceleyeceklerini söyleyip sonra tekrar arayarak Net6 22 TL pakete geçişimi yapıp faturalarımın 22+3 olacağını söylediler. Fakat ilk fatura limitsiz 46.25 TL ikinci ise cezalı

54.75 TL olarak geldi. 

TTNET'ten hatadan aldıkları ücretleri iade etmelerini Call Centere bildirdim.

Cemil 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön