22 Ekim 2014

TTNET Paket Seçimi!

TTNET abonesiyim. Eylül 2014 tarihinde kullanmakta olduğum paket sona ermiş. Hiçbir bilgilendirme yapılmadan yüksek miktarlı Ekim ayı faturası geldi ve ben ancak o zaman kullandığım paketin sona erdiğini öğrendim. Haberim olsa idi daha uygun bir paketi tercih edebilirdim.

Müşteri hizmetlerinden 24 Mbps paketini seçtim ve onayladım. Buna rağmen 6 gündür internetim yok. Arıza bildirimi yaptım ve teknik servisten gelen eleman kullanmakta olduğunuz modem 24 Mbps hızı kaldırmaz ya yeni modem alacaksınız yada paketinizi 16 Mbps' ye düşüreceksiniz dedi. Bunun üzerine defalarca 4440375 numaradan müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala bir netice alamadım. 6 gündür interneti kullanamıyorum.

Süer 1.181 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Süer23 Ekim 2014

    Ttnet müşteri temsilcilerinin bir haftadır çözemediği sorunum çözüldü. Nasıl çözüldüğünü paylaşmak isterim. Telekom Erenköy Bölge Müdürlüğü'ne gittim. Çözüm merkezinde görevli Sn. Esra Musa hanıma, tamamı ile müşteri hizmetlerinin eksik yönlendirmesinden kaynaklanan problemi anlattım ve inanın 5 dakikada sorunumu halletti. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Bu arada müşteri hizmetlerini kalifiye elemanlardan seçmelerini de ttnet yöneticilerine tavsiye ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön