04 Ocak 2014

TTNET Paket Kaybı Yaşıyorum!

Gene bir TTNET şikayeti ile karşınızdayım. Yaklaşık 2-3 senedir TTNET le sözleşmem olduğu için kullanıyorum bu seneler içerisinde tam anlamıyla verim alamadım. 16 Mbps Limitsiz paketim var ancak Lag sorunları oluyor. Ben bunun bilgisayarımdan dolayı olduğunu düşünüyordum. Malum özellikleri düşük ancak evime gelip internete bağlanan bilgisayarlarda da aynı sorun oldu. Onu geçtim, ben başka bir evin internetini kullandığımda böyle bir gecikme (LAG) sorunu olmadı.

Resimde görüldüğü gibi Komut İşleminden Google'a paketler göndermeye çalıştım. 1 dakikada %4 paket kaybı oluştu. Bu gecikme sorununun internet servis sağlayıcımdan oluştuğunu gösteriyor. TTNET olarak bu sorunu çözeceğinize inanıyorum.

Ömer 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön