30 Ağustos 2013

TTNET Paket İptali!

Dev3000 isimli SMS paketi aboneliğim var. Bugün TTNET mobil'den gelen, SMS paketinizi iptal ettirmek istiyorsanız, şu işlemi yapın bilgilendirmesi sonucu, zaten taahhüdüm bittiğinde TTNET mobilden çıkacağım için, SMS paketi iptali için bana iletilen işlemi yaptım. Tabii sonrasında cevap geldi, hatalı kısa kod gönderdiğimi ve Avea.com.tr'yi ziyaret etmem gerektiği yazıyordu.

Emin olmak için aynı işlemi iki kez tekrarladım, sonuç aynı. Tabii ki Avea.com.tr'de dev3000 paketi hakkında herhangi bir bilgi yok. En sonunda Ttnetmobil sitesine girip, ki sitede ki pek çok link çalışmıyor. Sitede ki bilgiye göre Dev3000 SMS paketi iptal işlemini gerçekleştirdim. En azından öyle umuyorum.

Bülent 59 Okunma

Cevaplar

 • Bülent09 Eylül 2013

  Doğrudur bugün ttnet tarafından arandım. Sanırım kendi sistemlerinde sms paketimin devap edip etmediğine dair bir bilgi yoktu ki, bana sms paketimin iptal olup olmadığını soruyordu. Bu arada 2 gündür başka bir gsm şirketinin kullanıcısıyım. ttnet'i bilmem ama ttnet mobil'de ciddi bir sorun olduğu aşikar.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bülent03 Eylül 2013

  Sanırım ilgili firma, müşteri kayıtlarını taş tabletlerde tuttuğundan, kontroller uzun sürüyor çünkü an itibariyle kontrol sonucuna dair bir bilgilendirme yapılmamıştır. Bundan sonra da her hangi bir bilgilendirmeye gerek yoktur. Zira başka bir gsm operatörüne geçiş işlemlerimi başlatmış durumdayım.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön