02 Nisan 2015

TTNET Paket Hızının Yarısını Veriyor!

TTNET Adil kullanım kotasını aşmamış olmama rağmen almam gereken hızın yarısını veriyor. Telefonda sorun olmadığı söylüyor ancak modem DSL ayarlarında hızın yarısının verildiğini görüyorum. 3-4 aydır sürekli aynı durumda. En fazla bu kadar hız alabilirsiniz diyorlar ancak hattım hiper destekliyor. Her ay aynı sorunla uğraşmaktan bıktım!

Cantürk 192 Okunma

Cevaplar

  • Cantürk02 Nisan 2015

    Hattım hiper desteklerken tarafıma en fazla 8mbit kullanabileceğim söyleniyor. Sorunum çözülmedi. Modem DSL ayarlarında açık bir şekilde 7-8mbit hıza hattımın sabitlendiğini görüyorum. En fazla bu kadar alabilirsiniz diyorlar. 6 aydır sorunsuz 16mbit kullanırken bir anda böyle olması TTNET'e özgü bir şey olsa gerek!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön