16 Mayıs 2013

Ttnet Paket Farkı!

2 Mayıs 2013 tarihinde TTNET'te "3lü avantaj" paketine (Fibernet 20Mbps'ye kadar) 49 TL 'ye abone oldum. Ancak internet üzerinden yaptığım araştırmada aynı pakete aralarında hiç bir farklılık olmaksızın "3lü Fırsat Paketi" adı altında 39 TL'ye abone olabileceğimi gördüm. Abone olduğum Dikmen Türk Telekom Bölge Müdürlüğünden de konu ile ilgili tarafıma hiç bir bilgilendirme yapılmadı. Aynı dönemde yapılan bir kampanyaya sırf adı farklı diye tamamen aynı olan bir pakete aylık 10 lira fazla veriyorum.

Erhan 78 Okunma

Cevaplar

  • Erhan24 Mayıs 2013

    Gerekli bilgilendirmeden kasıt mevcut paketimi kullanmaya devam edeceğim şeklinde oldu. Zaten çözüme yönelik çok fazla da bir beklentim yoktu, sürpriz olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön