14 Şubat 2014

TTNET Paket Değişikliğinden Sonra Açıklama Yapıyor!

Tivibu üyeliğim daha bundan 2 gün önce Full Web Paket plb olarak değiştirdim belki izlerim umudu ile ama TV' ler harici seçtiğim filmler de bile veren hata şuan yayın verilememektedir. Zaten izleyemediğim paketin 16 17 TL ek ücret ödeyeceğim ne anlamı var.

Ayrıca TTNET faturama yansıtılan başta bana söylenmeyen yalın net e geçtiğimde 42 TL'lik tarifenin 42+15 TL yalın net ücreti olduğu daha sonra hattımın desteklediği söylendiği 16 MB Netlimitsiz Paketine geçtiğimde 59 TL ödeyeceğimi herhangi bir ek ücret ödenmeyeceğini söylemişlerdi ama 4.99 Altında Tivibu 4 TL yada 5 TL ek bağlantı ücreti olduğunu bunu da TTNET in bana aylara böldüğünü söylüyorlar. Ne kadar tuhaflık, bana bağlatırken söylesene.

Muhammed 48 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 17 Şubat 2014

    Telefonunuza ulaşamadık bilgisi ulaştı bana sadece başka bişey yok mesajımın altındada cevap numaram özellikle yazıyor ev numarası verilen numara aranıyor anlamış değilim.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön