29 Nisan 2014

TTNET Paket Değişikliğinde Yardımcı Olmuyorlar.

2 yıllık taahhütle Türk Telekom İnternet hizmetini kullanıyorum. İlk 1 yılı doldu 2. Yılı mayısta başlıyor. İnternet bağlantısını artık kullanmayacağımı bu sebeple en azından daha indirimli bir kampanyaya geçme talebimi ilettim. Tehdit vari şu kadar ödersiniz faturanıza şu yansır.

Kullanılmayacak bir İnternet için nasıl olur da yapıcı tüketici yanında olan bir geçiş vs durumu olmaz. Telefondaki kişi hiç bir açıklama yapmıyor ne yapabiliriz, o olur mu ,bu olur mu diye sorularıma sağlıklı cevap verilmediği gibi aynı zamanda alternatifleri ben soru sorarak öğrenmeye çalışıyorum, herhangi bir yönlendirme dahi yapmıyorlar.

Neşe 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön