24 Ağustos 2013

TTNET Paket Değişikliğinde Ceza Uygulaması!

TTNET Net 6 paketi için 2013 Temmuz ayı başında taahhüt vermiştim. Verdiğim taahhüdün üzerinden 1 hafta geçmeden 11/07/2013 tarihi itibarıyla yine şirketiniz üçlü avantaj,6 GB kotalı inetrnet, Tivibu ve telefon kampanyasından yararlandım.

Nisan ayı içerisinde müşteri hizmetlerinizden gelen bir telefonla sadece internet için bağlı olan telefonumun sabit ücreti 17 TL'dan 12,50 TL gibi bir rakama indirildi.Üçlü avantaj paketine geçerken telefon abonelik durumum bilgim dışında değiştirilmiş, dolayısıyla 75,00 TL cezalı telefon faturası gelmiştir. Taahhüdüm olduğunu görmemeleri mümkün değil, vazgeçmem durumunda cezalı fatura ödeyeceğimi söylemediler. Fatura bedelinin iadesini rica ederim

Namık 94 Okunma

Cevaplar

  • Namık26 Ağustos 2013

    Şikayetimizi dile getirdik ve karşılığında cevap aldık ama bir çözüm getirilmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön