03 Mayıs 2013

Ttnet Paket Değişikliğim Ve bilgi Alamama!

16 Nisan tarihinde paket değişikliği talebinde bulundum. 2 Mayıs tarihi olmasına rağmen hala paket değişikliğim aktif olmadı. Bilgi almak için 4440375 numarasını aramama rağmen hiç bir türlü bilgi alamıyorum. Acil olarak bilgi istiyorum! Aksi taktirde geçen süre içerisindeki mağduriyetim, kullanım hakkım ve bilgi edinme hakkımı engellediğiniz için tarafınıza yönelik hukuki yollardan dava açacağım.

Tüm arama kayıtlarım mevcut. Tarafıma dönüş yapılmasınıistiyorum! Ayrıcada sakın ilgili bilim hikayesini okumayın bana inanın sabrımın sınır noktasındayım.

Muhammed 18 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön