09 Eylül 2013

TTNET Paket Değişikliği Yapıyor Sormaya Bile Tenezzül Etmiyor!

TTNET benden habersiz kullanmakta olduğum NetLimitsiz paketini NetLimitsiz Plus paketiyle değiştirmiş. Çağrı merkezi ile görüştüm,yaptıkları hatayı kabul ediyorlar ancak mantıklı bir çözüm üretemiyorlar.

Bana önerdikleri çözüm yolu, kampanyayı iptal edip yeni bir kampanya tanımlamak. Bu durumda
1 sene boyunca almış olduğum indirimler gelecek ilk faturama toplu olacak yansıyacakmış ve daha sonraki faturalarımdan eksiltilecekmiş. Oysaki ben TTNET ile yeniden bir sözleşme yenilemek istemiyorum!

24 aylık taahhüt süresinin 12 ayını doldurdum, diğer 12 ayını da bitirip tamamen TTNET'ten ayrılmayı düşünüyorum. 2 haftadır beni oyalıyorlar hala yol almış değiliz, TTNET kullandığıma çok pişmanım...

Aykut 74 Okunma

Cevaplar

  • Aykut11 Eylül 2013

    Bilgi mailini sizinle paylaşıyorum www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 30.08.2013 tarihinde çağrı merkezi üzerinden bırakmış olduğunuz 153633513 bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön