11 Nisan 2013

Ttnet Paket Değişikliği Sorunu!

9 ay önce Ttnet abonesi oldum. Başlangıçta Yalın internet net6 paket ile hattım açıldı. Daha sonra bilgim dışında 2 ay sonra Fibernet e geçişim sağlanmış. 6 GB lik kotamın yetmemesi üzerine limitsiz pakete geçmek istedim. Online işlem merkezinden bu işlemi gerçekleştiremedim. Müşteri hizmetlerine yaptığım 2 aramada da sistemde sorun oluştuğunu söylediler ve arıza formu oluşturdular.

2 gün sonra yapılan dönüşte Türk Telekom Şubesine gitmem gerektiğini sorunun burada çözülebileceğini söylediler. Gittiğim Türk Telekom Avcılar Bölge Müdürlüğü de bu sorunu çözemedi ve aynı arıza formunu da bir kez daha doldurup ilgili birime aktardı. Ne kadar bekleyeceğiniz belli olmaz denildi. Mağdurum..

Çağlar 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön