04 Şubat 2014

TTNET Paket Değişikliği Sonucu Bağlantı Sağlanmıyor!

Maalesef TTNET'in FiberNet üyesiyim. 50 MBit İnternet hızı alırken, bunu daha da arttırmak için müşteri hizmetlerini aradım ve 100 MBit'e geçeceğimi ilettim. Geçmeden ise, ne kadar sürede olur diye sorduğumda 15 dk sonra olacağını ilettiler.

Yaklaşık 3 gündür beklememe rağmen, hala satın almış olduğum pakete geçmememle birlikte, Pazartesi günü saat 19:30'da müşteri hizmetlerimi aradığımda, bilmiyoruz deyip açıklama yapmadan yüzüme telefonu kapadılar. Ben böyle bir fiyasko, böyle bir hizmet ömrüm boyunca görmedim.

Volkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Volkan04 Şubat 2014

    Klasik cevap... 4. gün ve sadece internetimi 100MBit'e çıkarmak için bekliyorum. Para kazanmak istemiyorsunuz sanırım.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön