19 Şubat 2013

Ttnet Paket Değişikliği Sonrası Problem!

Online işlem üzerinden NetLimitsiz tarifemi Ultranet Limitsize yükselttim. İnternetten okuduğum kadarıyla bu tarifeden herkes şikayetçi. Bölgede hat desteklenmiyorsa sorun çıkabiliyor, bağlantı kopabiliyormuş. Başvururken sistem böyle bir uyarıda bulunmadı, direk kabul etti.

Şimdi internetimi kullanamıyorum ve başıma yeni sorunlar gelecek. İndirimden yararlanmak için verdiğim bir taahhüt var ve bu taahhüt daha alt ücretli bir tarifeye geçersem bozuluyor ve cezai tutar ödemem gerekiyor.

Ay ortasında yaptığım bir tarife değişikliği olduğu için kısıt aylık ücret faturama yansıyacak. Bu nedenle ben hatam olmayan bu durumun tekrar eskiye döndürülmesini ve faturama ekstra tutar yansıtılmamasını istiyorum.

Oguzhan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön