28 Ocak 2014

TTNET Paket Değişikliği Adı Altında Mağduriyet

İlk üyeliğimi aylık 62 tl ödeme şartıyla gerçekleştirdim. On ay kadar sonra bu tarife bitmiş olup yeni bir tarifeden bahsedildi. 3 ay ödeme yapmayacaksınız ücretsiz sonra yine her ay 62 tl dendi fatura bir geldi 106 tl aradım yeni bir tarife var dendi. Aylık 80tl. Tamam dedim buna da fatura geldi 106 tl kadar. Bu ne tutarsızlık? Tabi bu arada bana deniyor ki telefon görüşmesi yaptığımızda size 10aydan sonra 106 tl alacağımızı söylemiştik.

Ben kesinlikle böyle bir şey söylenmediğinden eminim. Telefon kayıtları sizde var bende dinlemek istiyorum onları dedim. Malum ben eminim söylenmediğinden o da olmadı. İptal ettirmek istedim 500 tl hesap çıkardılar. Bu parayı ve 106 tl yi kesinlikle ödemek istemiyorum.

Salih 65 Okunma

Cevaplar

 • Salih 03 Şubat 2014

  hiç bir şekilde mağduriyetim çözülmemiştir. çözülmesini umut ediyorum ama hiç umudum yok çünkü aynı lafları tekrarlayıp duruyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Salih 30 Ocak 2014

  ttnet tarfından arandım ama musaıt değıldim problemımın çözülebilmesi için tekrar aranmak istiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön