25 Nisan 2013

Ttnet Paket Değişikliği!

Yeni bir pakete geçmek için aradım önce sinyali göremediklerini şubelerine gitmem gerektiğini söylediler kendi sistemini bile göremeyen lider firma. Neyse 3lu avantaj diye bir pakete geçmek istediğimi söyledim fakat yeni abone olmam gerekiyormuş peki iptal edeyim özaman dedim o zaman 3 ay geçsin öyle gelin dediler, nasılsa mevcut abonesin olsanda olur olmasanda edasıyla davranıyor. D** msj çekip duruyor illa oralara mı geçelim ondan sonrada arıyosunuz yok gitmeseydiniz kaç yıllık abonemiz siniz.Eğer bu şikayetlere de bir cevap çıkmazsa geçiyorum D**sizde ondan sonra arayın yeni abonelere kampanyalarımız var diye. .

Serhat 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serhat 25 Nisan 2013

    İnternet paketimi değiştirmek için müşteri hizmetlerini aradığımda benim bulunduğum bölgenin sinyal seviyesini göremediklerini bunun için bulunduğum yerdeki müdürlüğe gitmem gerektiğini söylediler, fakat işimden dolayı gidemeyeceğimi mesai saatleri içinde burada olamadığımı ilettiğimde yapacak bireyleri olmadığını söyleyip kapattılar. Bugün tekrar arayıp bunun başka bir yolu yok mudur gidemiyorum müdürlüğünüze dediğimde olmadığını söylediler şimdi öncelikle Türkiye'de lider bir iletişim firması bu işi telefondan veya internetten yapamıyorsa çıkıp ta bilmem kaç km hat çektim demesin, hattı çektin ama sistem yok, daha kendi işini çözüpte göremiyorsun senin hattından ben ne görecem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön