14 Eylül 2013

TTNET Paket Değikliğinde Fiyat Farkı!

İlgili ADSL Hizmet numarası ile hizmet almaktayım. TTNET'den tarife değişikliği için arandığımda bana şuan ki mevcut faturamın üzerine 4 TL fark ile bir üst pakete geçebileceğim söylendi. Bende kabul ettim. Fakat fatura tarafıma ulaştığımda 4 TL fark yerine tam iki katı olan 100 TL fatura kesildiğini gördüm.

Müşteri temsilcilerin ve yetkililerini en az 10 kez aradım. Tarife değişikliğinde beni arayan şahıs ile aramızda geçen bant kaydını inceleyin ve faturamı düzeltin dedim. Fakat aradan geçen 45 güne rağmen aranmadım.(Ben 10 kez arayıp yeniden şikayet yazdım) Bir tanesi haklısın diyor diğeri inceleniyor diyor. İkinci faturada geldi. 95 TL. Hattı da kestiler. Açma kapama 19 TL. Sonuç sıfır..

Haluk 49 Okunma

Cevaplar

  • Haluk19 Eylül 2013

    EVET TTNET İN SÖZDE BANA ULAŞAMAYIP ŞİKAYETİMİ ÇÖZÜMLEDİĞİ MAİL AŞAĞIDADIR. TTNET İN ÇÖZÜM ANLAYIŞI BU İŞTE. LÜTFEN İNCELEYİN VE GÜLÜNNNNNN Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili olarak bilgi vermek amacıyla, 17/09/2013 tarihinde sistemlerimizde kayıtlı olan irtibat bilgilerinizden size ulaşamadık. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’ e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla TTNET A.Ş. Merve ARSLANKURT Müşteri İlişkileri Uzmanı

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön