11 Şubat 2014

TTNET Paket Başvurusu

Kocaeli-Gölcük Türk Telekom Şubenize TTNET'le Tam İsabet Kampanyası - YALIN - 12 ay - NET6 - 22 TL olan kampanyaya başvurumu 07 Şubat 2014 Cuma günü sözleşmenizi imzalayarak gerçekleştirdim. Online İşlem Merkezinde abonelik türümün NET6 yerine Limitsiz_İkna olarak gerçekleştirildiğini gördüm.

10 Şubat 2014 Pazartesi, Kocaeli-Gölcük şubenizde işlemi gerçekleştiren bayan müşteri temsilciniz sözleşmemi kontrol ettiğinde, yanlış işlem gerçekleştirdiğini beyan etti. İmzalamış olduğum sözleşmeyi Kocaeli-Gölcük şubenizden kontrol edebilirsiniz.

Bu durumun merkezinizden düzeltilerek, TTNET'le Tam İsabet Kampanyası - YALIN - 12 ay - NET6 - 22 TL kampanyası aboneliğimin gerçekleştirilmesini rica ederim.

Yılmaz 61 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz09 Mart 2014

    İyi Günler; Gerekli bilgilendirme şu an için yapabilecek bir işlem olmadığı, aynı ay içinde paket değişiklikliği yapamadıkları şeklinde oldu. Mart ayı içindeyiz. Halen bir ilerleme yok. Paket değişikliğim yapılmadı. Üstelik belirtmiş olduğum gibi, imzalamış olduğum sözleşmeye göre daha fazla fatura geldi. Sözleşmemde yer alan paket değişikliğimin yapılarak, Şubat 14'te ki fiyat farkının tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön