20 Eylül 2013

TTNET Paket Aboneliği Yaptılar ama Sattıkları Paketi Bağlayamıyorlar!

31. 08. 2013 tarihinde İnternet'ten TTNET 3'lü avantaj kampanyasına adres bildirerek başvuruda bulundum. Tarafıma Fibernet bağlanamayacağı belirtilerek Hibernet'e abone olabileceğim söylendi. 18. 09. 2013 tarihinde telefon tahsis edilerek bağlantı açılmıştır fakat alt yapının hiper neti desteklemediğini belirterek İnternet erişimi verilmemiştir.

Mağduriyetimin giderilmesi için defalarca irtibata geçti isem de bir sonuç alamadım, kesinlikle TTNET İnternet'e abone olurken bir daha düşünün derim. Mümkünse başka bir İnternet servis sağlayıcısını tavsiye ederim.

Fetullah 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön