20 Nisan 2013

Ttnet Özyuvam Vadi Residence'a 1 Yıldır Altyapı Getirilmedi!

Muğla Fethiye Özyuvam Vadi Residence'a 1 yılı aşkın süredir internet ve telefon alt yapısı verilmedi. Fethiye Telekom Müdürlüğü internet için telefon başvurusu yapmamızı ve imza toplamamızı istedi. Site yönetimi olarak topladık ve verdik. Kablolar siteye 500 metre yakından gözümüzün önünden geçiyor. Ama nedense bir türlü sitemize kablo çekilip de internet ya da telefon bağlanmadı.

Buradaki çocuklu aileler mağdur durumda. Neden altyapı vermiyorsunuz? 60 aile var. Fethiye'deki tek residence. İletişim çağında Ttnet'ten bunu beklemezdik. Sürekli televizyonda fiber internet ile tüm Türkiye'yi sardık diye reklamlarınız var.

Eda 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eda 21 Nisan 2013

    Biz konuyla ilgili bilgilendirme değil çözüm istiyoruz. Bilgilendirme hep aynı bilgi olarak dönüyor. 1 yılı aşkın süredir 60 dairemiz mağdurdur. "Kaynak(bütçe) bekleniyormuş, ne zaman çıkacağı da meçhulmuş." Cevabınız hep bu oluyor maalesef. Firmanızdan eylem bekliyoruz. Bizim sitemizin altyapısı tamamen hazırdır. Sadece getirip kablonuzu takacaksınız. Saygılarımla Eda

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön