08 Mart 2014

TTNET Oyun Sorunu

10.02.2014 tarihinde Playstore'den oyun aldım. Beni orijin sayfasını yönlendirdi. Talimatlara uyarak oyunu indirdim .(25 gb boyunda 48 saatte indi indirme hatalarından dolayı) oyunu açtım 1 hafta yakın oynadım. Akşam oyunu açmak istediğimde şifremi kabul etmedi ve bana şifremi yenilemem gerektiğini söyledi. Ben de talimatlara uydum yaptım bu seferde oyun Orijin sitesine giriyor fakat oyun key istiyor.

Playstore'un keyini yazdığımda key geçersiz diyor. O kadar uğraşmama rağmen oyun açılmadı. Oyunu sildim tekrar yüklemek istediğimde gene kabul etmiyor. TTNET her konuda iş yapamamazlığını gösteriyor. Bir daha TTNET oyun almam.

Aydın 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön