09 Temmuz 2015

TTNET Oyalanıyoruz!

Cuma (03) günü ınternet başvurusu için TTNET çağrı merkezini aradık ve telefon hattı istemediğimizden yalın internet paketini önerdiler ve biz kabul ettik ve sorunlar başladı.

1- Satış yaparken kurulum için evde olmak zorunda olmadığımız söylendi ama ekip bizi arayarak evde değilsek kurulum yapamayacaklarını ve cumartesiye kadar beklemek zorunda olduğumuz söylendi.
2- Bu konuyu şikayet için aradığımızda kayıt alınıp bugün içinde dönüleceği söylendi ama bugün çözüldü diye bize mesaj geldi ama servis bizi gizli numaradan sadece çaldırıp kapatarak bize ulaşılamadığını söyleyerek çağrı kapatılmış.

TTNET'in bizi bu şekilde kandırmaya ve oyalamaya hakkı yoktur. Sorunun çözülmesini istiyorum.

Tayfun 279 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun11 Temmuz 2015

  Merhaba, servis geldikten sonra bu sefer de bağlanma sorunu başladı. Ve kaç gündür ıp alınamama sorunu her seferinde modemi resetleyerek çözmemi bekliyorlar. TTNET sorunu modem firmasına atıyor. Orayı arıyorum orası sıkıntının ttnette olduğunu söylüyor. Şifreler tekrar deneniypor ama en başından beri söylenen ve başından beri sorunun ıp alamama olduğu bilinse bile her seferinde aynı şeyleri denetiyorlar. Çağrı merkezinden Tülay hanım sizden bu sorunu da çözmenizi rica ediyorum çünkü kimi aradıysak bu sorun çözülmedi

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tayfun10 Temmuz 2015

  Çağrı merkezinden Tülay hanım bugün beni arayarak 1 haftadır çözülemeyn sorunumu yarım saat için de çözdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hem tutumu hem de ilgilenmesinden dolayı teşekkürler.

 • Tayfun09 Temmuz 2015

  TTNET'ten arayıp yine sanki diğer olayalr olmamış gibi şu anda başvuru durumunuzn şu aşamadadır işte size ulaşılacak diye geri dönülüyor. Benim yaşadığım sıkıntıyı çözmek bir yana daha önce açtığım çağrı okunmadan hala sorular soruluyoru. Bir de bunun üstüne çözemediklerinden iptal ediyorum. Ayrıca operatör de suçlu benmişim gibi ban sert çıkıyor. Benim kızmaya hakkım var ama karşı taraf çözüm yerine sorun yarttığı için. Kesinlikle büyük firmalara ile iş yapmak gerekmiyor çünkü onalr için milyonda bir olduğunuz için hiçbir önemi yok. Çok teşekkürler TTNET hızlı sorunlarınız için

 • Tayfun09 Temmuz 2015

  Bu 3. iletmem oldu. Her seferinde böyle oyalayarak süre mi kazanmaya çalışıyorusunuz. Müşteri sayınız çok fazla olabilir ama bu yapılan saygısızlıktır. Dün açılan çağrıda ban dün dönüş olacak denildi ama yine bir cevap gelmedi. Lütfen bir şey çözmeden çözmeye çalışıyor gibi davrnamayın.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön