16 Aralık 2013

TTNET Otomatik Ödemeden Fatura Tahsili Yapmıyor!

07.03.2012 tarihinde TTNET'in online işlemler merkezinden otomatik ödeme talimatı vermiştim. Fakat 3 aydır otomatik ödemeden faturaları mı tahsil etmemiş. Bunun neticesinde internetim kesildi. Borcumu bana sesli sitemle neden bildirmediler ve otomatik ödeme talimatını ben TTNET online işlemler sisteminden verdim. Bankayla ilgili herhangi bir problem olmamasına rağmen beni mağdur etti ve İnternet'im kesildi. Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olmadılar.

Sertaç 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön